WE ALL HAVE QUESTIONS

We'll do our best to give you answers.

All about experience

Most of the time we come up with answers out of thin air. But when it comes to coffee, we've been dealing with the stuff since 2015.

Monika Gracz
Monika Gracz
2021-09-09
Kawa z G Coffee Company jest przepyszna. Trudno byłoby znaleźć lepszą we Wrocławiu. Szkoda, że nie ma już was na Hubskiej, lubiłam przychodzić tam co sobotę. Całe szczęście jest jeszcze sklep internetowy i dostawa do domu :) Dziękuję, że potraficie i chcecie dbać o jakość kawy i obsługi na tak wysokim poziomie. Świat będzie stawał się coraz lepszy jeżeli będziemy wspierać tych, którzy z zaangażowaniem i radością prowadzą małe rodzinne firmy.
Matthias Neudel
Matthias Neudel
2020-12-21
Best Coffee ever!
Czarny A.
Czarny A.
2020-08-19
probably the best coffee in the world ;)
Małgorzata Konofał
Małgorzata Konofał
2020-07-19
Zmarnowaliśmy pół godziny czasu by dotrzeć do kawiarni, lecz jest na tyle źle oznaczona, że nie zdołaliśmy jej znaleźć i zrezygnowaliśmy z wizyty. Szkoda, bo kawa wyglądała bardzo dobrze.
Rozrywka Po Pracy
Rozrywka Po Pracy
2020-06-13
Jest gdzie wypić kawę i miła obsługa do tego wysyłają za granicą. 👍
Helene Alden
Helene Alden
2020-05-21
Great coffe, excellent service. Highly recommended.
Łukasz Szewczyk
Łukasz Szewczyk
2020-05-06
Złożyłem zamówienie przez stronę, kawa miała być prezentem, wybrałem 5 różnych rodzajów zmielonych do ekspresu przelewowego z papierowym filtrem. Strona bardzo przejrzysta i użyteczna, zamówienie błyskawiczne, płatność online i wysyłka kurierem DPD. Natomiast po otrzymaniu przesyłki, okazało się, iż każdy słoik zawiera niezmielone ziarna. Skontaktowałem się z, jak sądzę, Właścicielem, szybkie i krótkie wyjaśnienie sprawy po angielsku. Tak, nastąpiła pomyłka, zapomnieli zmielić. Natychmiast otrzymałem przeprosiny a co najlepsze - następnego dnia kurier dostarczył mi 5 nowych słoiczków ze zmieloną kawą, a niezmielone ofiarowano mi w prezencie. Żaden właściciel żadnej firmy nigdy nie potraktował mnie tak, jak właściciel G Coffee. W zamian zyskał wiernego klienta gdyż zaraz zamówię sobie kawę już nie na prezent a dla siebie i będę to robił regularnie. Również dlatego, że kawa jest absolutnie pyszna, o doskonałym zapachu i aromacie, widać, że tutaj przyłożono się do wyboru ziaren. Słoiczki wyglądają naprawdę fajnie, naprawdę można zebrać fajną kolekcję z różnymi ziarnami z wielu stron świata. Reasumując - kawę polecam w 100%, G Coffee Company w drugich 100% razem 200%, kupujcie śmiało, nie zawiedziecie się.
Kasandra Kasandra
Kasandra Kasandra
2020-02-04
Kawa wyśmienita. Jednym minusem są ceny. Wszystko inne na najlepszym poziomie. Bardzo polecam